Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Zajęcia modelarskie

Drukuj
Utworzono: niedziela, 14, styczeń 2018

 

 

     W dniach 8 – 9 stycznia br. w naszej szkole odbyły się zajęcia modelarskie dla uczniów klas I – II szkoły podstawowej prowadzone przez Państwa Martę i Macieja Herbutów . Uczniowie wykonali modele gospodarstwa domowego. 

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB