Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Koszuli w szkole podstawowej

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 15, styczeń 2018

 

zdjęcie w koszuli

 

       Koszula to ponadczasowy element garderoby. Poprawia prezencję, można dostosować ją do każdej okazji. W roku 2018 Międzynarodowy Dzień Koszuli przypada 13 stycznia (sobota), dlatego w naszej szkole ten dzień obchodziliśmy w piątek 12 stycznia.

       Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej ogłosił konkurs na największą liczbę osób w każdej klasie ubranych w koszule. Konkurs wygrała klasa 5b – 15 osób założyło koszule; drugie miejsce zajęła klasa 7b (14 osób), a miejsce trzecie klasa 6b (12 osób).

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB