Międzynarodowy Dzień Koszuli w szkole podstawowej

Utworzono: poniedziałek, 15, styczeń 2018

zdjęcie w koszuli

Koszula to ponadczasowy element garderoby. Poprawia prezencję, można dostosować ją do każdej okazji. W roku 2018 Międzynarodowy Dzień Koszuli przypada 13 stycznia (sobota), dlatego w naszej szkole ten dzień obchodziliśmy w piątek 12 stycznia.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej ogłosił konkurs na największą liczbę osób w każdej klasie ubranych w koszule. Konkurs wygrała klasa 5b – 15 osób założyło koszule; drugie miejsce zajęła klasa 7b (14 osób), a miejsce trzecie klasa 6b (12 osób).