Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Projekt eTwinning „Read me a story..."

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 15, styczeń 2018

 

1zdjecie główne czytanie dzieciom

 

        Uczniowie klas piątych i dzieci z oddziałów przedszkolnych biorą udział w projekcie eTwinning „Read me a story...", któryzakłada popularyzowanie anglojęzycznej literatury dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz kształtowanie kompetencji czytelniczych wśród uczniów starszych klas szkoły podstawowej. W projekcie uczestniczy 8 szkół z Polski, Turcji i Bułgarii. Projekt jest rozszerzeniem działań, jakie we wrześniu podjął Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom". Pomysłodawcą i autorem projektu jest nauczycielka języka angielskiego p. Joanna Szatraj. 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB