Konkurs plastyczno - informatyczny

Utworzono: środa, 07, luty 2018

1288 x 752

„Tworzymy kulturę szacunku w sieci”

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastyczno – informatycznym organizowanym z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

Format prac plastycznych nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A3, projekty komputerowe nagrane na CD/DVD lub wysłane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , technika plastyczna dowolna.

Prace będą przyjmowane przez wychowawców klas I-III, nauczycieli informatyki lub plastyki do 15.02.2018 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE