Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

STOP PRZEMOCY!

Drukuj
Utworzono: niedziela, 04, marzec 2018

 

fot

   

         Dnia 28 lutego b.r. w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu odbyło się szkolenie pt. „Przeciwdziałanie przemocy i uzależnieniom w społeczności lokalnej”. Uczestniczyli w nim członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przemocy w Rodzinie oraz nauczyciele w/w Zespołu Szkół. Szkolenie przeprowadził p. Kamil Borkowski z firmy PROGRES – Instytut Rozwoju i Edukacji w Rzeszowie. Warto podkreślić, że zostało ono przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy. Polecamy tego typu szkolenie wszystkim zainteresowanym tą tematyką.


fot1

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB