Akcja „Góra Grosza" zakończona

Utworzono: piątek, 06, kwiecień 2018

grosz

W tym roku zebraliśmy łącznie kwotę: 937,60 zł.,co daje ponad 90 kg monet.
        Celem akcji jak co roku jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowia rodzinnego oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka. Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej a do tej pory dzięki Wam, całej kadrze pedagogicznej, uczniom, przedszkolakom i rodzinom udało sie zebrać: 35 064001.64 zł. Bardzo dziękujemy!!!
            Poniżej zamieszczamy rezultaty zbiórki w naszej szkole w wyniku której zostały wyłonione trzy miejsca - za największą masę  monet. Klasy,  które zwyciężyły otrzymają nagrody niespodzianki, które zostaną wręczone podczas pikniku rodzinnego 7 czerwca br.
Klasy które zebrały masę monet od- do:
0-2 kg – M a, 5b, 6a, 6b, IIA, IIIA, IIIB, III LO;
2 - 3 kg - Oa, Ob, 1a, IIB, I LO;
3 - 4 kg - Mb, 3b, 3c, 4a, 7a, 7b, II LO;
6 - 7 kg - 1b, 3a;
10, 414 kg - 5a ***
10, 616 kg - 4b **
12, 18 kg - 2 *
      Dziękujemy Wszystkim darczyńcom oraz uczniom, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowani byli w tę akcję. W szczególności podziękowania należą się uczniom klasy I LO oraz II B, którzy podliczali zebrane pieniądze.