Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Makulatura na studnie

Drukuj
Utworzono: sobota, 14, kwiecień 2018
 
Makulatura-na-studnie
 
 
      Od połowy marca do 10 kwietnia br. w naszej szkole trwała zbiórka makulatury na budowę studni głębinowej. Oddając makulaturę wspieramy mieszkańców Afryki w uzyskaniu dostępu do czystej wody. Udało nam się zebrać ponad 1 tonę makulatury. Kilogram makulatury to 75 litrów wody dla Afryki.
            Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło, które może uratować życie lub zmienić byt wielu ludzi na lepsze. 
Szkolne Koło Wolontariatu
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB