Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

I miejsce naszych gimnazjalistów

Drukuj
Utworzono: sobota, 14, kwiecień 2018
 
Gimnazjum Grabowiec I miejsce
 
 
       Drużyna „Gimnazjum Grabowiec I" zajęła I miejsce w Finale Zamojskiej Ligi LZS Piłki Siatkowej Chłopców Sezon 2017/2018 o Puchar Prezydenta Miasta Zamość i Starosty Zamojskiego. Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów! 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB