Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

IX edycja konkursu „Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”

Drukuj
Utworzono: środa, 30, maj 2018

 

20180529 133129

 

     29 maja 2018 r. miało miejsce Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu, uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród w IX edycji konkursu „Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy.” Głównym organizatorem konkursu jest Prezydium Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, a Honorowy Patronat sprawują: Ordynariusz Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej – ks. Bp Marian Rojek, Szef Urzędu ds. Kombatantów
i Osób Represjonowanych – Minister Jan Józef Kasprzyk oraz Lubelski Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk.

      Praca ucznia kl. II A gimnazjum – Bartłomieja Widymy; Regina Boczkowska ps. „Zew” – całe życie niosła pomoc innym oraz praca ucznia kl. I liceum ogólnokształcącego - Michała Pomazanki; Paweł Runkiewicz ,,CZARNY’’- bohater Rzeczpospolitej Grabowieckiej, zostały wyróżnione w konkursie. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrodę rzeczową (power bank), a nauczyciele pani Agnieszka Jałowicka i pani Elżbieta Widyma książki oraz podziękowania.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB