Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Dzień Matki w kl. I-III

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 04, czerwiec 2018

 

P1020223

 

      25 maja był dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej bardzo uroczystym dniem, ponieważ do szkoły przybyły mamy zaproszone na akademię z okazji ich święta. Już od dłuższego czasu dzieci przygotowywały się do tej uroczystości. Wszyscy wytrwale ćwiczyli wiersze, piosenki i  scenki, aby godnie wypaść przed mamami. Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas pierwszych i klasy drugiej. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków,  gorących  życzeń płynących z małych serduszek. Ostatnim punktem tej uroczystości był wspólny poczęstunek w klasach.

            Uczniom gratulujemy wspaniałego występu, a Mamom życzymy wszystkiego dobrego, nie tylko w Dniu Matki.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości w szkolnej galerii zdjęć

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB