Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Wycieczka w Bieszczady

Drukuj
Utworzono: czwartek, 21, czerwiec 2018

 

 

        W dniach 11-12.06 br. uczniowie klas IV pod opieką pani Anny Mandziuk, Hanny Pedowskiej i pana Wojciecha Hołosyniuka wybrali się na wycieczkę w Bieszczady. W programie wyprawy znalazły się m.in. spacer po Zaporze w Solinie, zdobywanie szczytu Połoniny Wetlińskiej i wizyta w „Chatce Puchatka", a także rejs statkiem po Jeziorze Solińskim.  Nie zabrakło także lekcji historii podczas zwiedzania ruin zamku w Przemyślu. Wycieczka dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń i szczęśliwi wróciliśmy do domu.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB