Przestrzeń wspólna - Modernizacja pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Grabowcu

Drodzy rodzice, uczniowie i sympatycy naszego Zespołu Szkół!

Szkoła podstawowa przystąpiła do konkursu w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę organizowanego przez Grupę Eurocash. Partnerem naszym są Delikatesy Centrum w Grabowcu.

Aby wspomóc nasze szanse na modernizację pracowni komputerowej (zakup nowych komputerów) oddaj głos na naszą inicjatywę. Można to zrobić w dwojaki sposób:

1. Oddając głos na naszą inicjatywę poprzez podaną stronę wybierając województwo i powiat, pokażą się wtedy nasza inicjatywa Modernizacja pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej Zespołu Szkół Im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu

lub

2. Robiąc zakupy w Delikatesach Centrum w Grabowcu oraz wysyłając zdjęcie paragonu na numer 661 005 990 , można głosować również ze strony dołączając zdjęcie.

Paragon do 15 zł daje nam 5 pkt, natomiast powyżej 15 zł to 10 pkt.

Jest to ogromna szansa dla naszej szkoły i gminy, ponieważ mamy możliwość pozyskania funduszy.

Prosimy głosuj na nas i zachęcaj do głosowania znajomych!

LH baner www 750x200