„Wdzięczni za Niepodległość”

Utworzono: niedziela, 30, wrzesień 2018

IMG 0062

27 września 2018 r. w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu „Wzór osobowy godny naśladowania. 100 życiorysów uczniów i nauczycieli na 100 – lecie Niepodległości". Konkurs został zorganizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Laureatką konkursu została pani Anna Danilczuk – autorka pracy konkursowej „Moja Karolina", która wraz z bohaterką pracy – Karoliną Barańską, z rąk pana wojewody prof. Przemysława Czarnka i pani kurator Teresy Misiuk odebrała dyplom uznania.

Po części oficjalnej miał miejsce szczególny koncert pieśni patriotycznych „Wdzięczni za Niepodległość".

dyplom1

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z imprezy w szkolnej galerii zdjęć