Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

,,Udział szkoły w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia"

Drukuj
Utworzono: piątek, 05, październik 2018
 
 
       W dniu 28 września br. uczniowie klas IV-VII brali udział w akcji edukacyjnej - ,,VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia". Odbywa się ona każdego roku w ostatni piątek września i biorą w niej udział szkoły z różnych stron świata.
        Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych" zaległości po wakacjach. Organizatorem Głównym jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego
 ze Szczecinka. 
            Uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do turnieju. Przed sprawdzaniem wiedzy dotyczącej znajomości tabliczki mnożenia uczniowie pracowali w grupach, rozwiązując łamigłówki matematyczne. W akcji wzięło udział   44 uczniów z klas IV-VII  i 25 zdobyło tytułEksperta Tabliczki Mnożenia. Wszyscy uczniowie biorący udział w akcji otrzymali słodkie upominki, a zwycięzcy tabliczki EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.
           Organizacją ,,VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia" w naszej szkole zajęły się nauczycielki matematyki p. Marzena Salińska, p. Iwona Karczmarz i p. Dorota Zapalska.

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB