Konkurs plastyczny „Mój nauczyciel"

Utworzono: czwartek, 18, październik 2018
Konkurs plastyczny  „Mój nauczyciel"

w klasach I-III szkoły podstawowej

DSCN5200

Konkurs został  ogłoszony w dniu 6 października 2018 r przez Mały Samorząd   Uczniowski klas I-III. Realizowany był przez  wychowawców klas  przez tydzień na zajęciach plastycznych.  Zostały  wybrane najlepsze prace uczniów, które zaprezentowano na    wystawce szkolnej.

Autorzy  tych prac to:

kl. I a - Anna Steć, Julia Kulik, Maria Swat

kl. I b - Alicja Bednarczyk,  Sandra Prokop, Mikołaj Mazurek, Kacper Kraj, Antoni Krawczuk, Hubert Osuchowski

kl. II a - Małgorzata Rachańska, Julia Wócjuk

kl. II b -  Maja Skrzyńska, Nikola Momot, Amelia Herbut, Krystian Prokop, Julia Lisek

kl. III – Karolina Jakubowska, Filip Mazurek, Wojciech Bodziacki, Dawid Świętoniewski, Arkadiusz Dudek, Erwin Brzuchala, Jakub Lisek

Oceny prac dokonała komisja w składzie:
  1. Zofia Greniuk
  2. Ewa Radelczuk
  3. Nina Oktaba

Autorzy wymienionych prac otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane i wręczone przez dyrektora  szkoły p. Elżbietę Widymę.

Gratulujemy laureatom!