„Wołyńskie Światełko Pamięci"

Utworzono: czwartek, 18, październik 2018

Dnia 16 października br. odbyło się spotkanie związane z włączeniem się naszej szkoły w akcję „Światełko Pamięci" organizowaną przez Wołyński Rajd Motocyklowy.
              Pan Piotr Rypina uczestnik Rajdu Katyńskiego opowiedział młodzieży i nauczycielom biorącym udział w żywej lekcji historii o polskich cmentarzach za naszą wschodnią granicą. Uczniowie mieli także możliwość obejrzenia zdjęć pomników i cmentarzy na Ukrainie, Białorusi, Litwie, w Katyniu czy Smoleńsku.