Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„Pozytywnie Zakręceni" wyśpiewali II miejsce

Drukuj
Utworzono: niedziela, 28, październik 2018

 

 

         24 października br., w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, odbył się Konkurs Piosenki Religijnej „Moja Wiara, Moja Miłość". Zespół „Pozytywnie Zakręceni" zajął II miejsce w kategorii zespoły muzyczne. W komisji konkursowej zasiadali: Magdalena Stopa, Ewa Lisak i ks. Piotr Spyra. Konkurs odbył się w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB