Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Turniej piłki ręcznej

Drukuj
Utworzono: środa, 31, październik 2018

`

       
20181029 103704
 
 
       W dniu 29 listopada 2018 r. odbył się turniej piłki ręcznej klas V - VII szkoły podstawowej.  Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza  w Grabowcu. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn, które walczyły  o zwycięstwo na boisku. Turniej rozgrywany był systemem ,,każdy z każdym". Rywalizacja była bardzo ekscytująca i wyrównana do samego końca turnieju. Nad prawidłowym przebiegiem spotkań czuwał p. Jarosław Pieczykolan, p. Krzysztof Karczmarz. Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wyniki klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco:

I miejsce (12 pkt.) – VII a;

II miejsce (9 pkt.) – VI a;

III miejsce (4 pkt.) - V a;

IV miejsce (3 pkt.) - VI b;

V miejsce (1pkt.) - VII b.

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB