Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 26, listopad 2018
 
 IMG 1621
 
 
 
         Od wielu już lat trzeci czwartek listopada jest obchodzony jako Światowy Dzień Rzucania Palenia. Nasza szkoła również włączyła się w jego obchody, które w tym roku przypadły na  dzień 15 listopada. Z tej okazji uczniowie przygotowali materiały informacyjne na temat szkodliwości palenia papierosów, wykonali  też ulotki o skutkach palenia, które umieszczone zostały na gazetce na szkolnym korytarzu. 
        19 listopada uczniowie klas III gimnazjum oraz VIII szkoły podstawowej uczestniczyli  w spotkaniu z przedstawicielem Sanepidu, podczas którego w prosty i jasny sposób zostały przedstawione negatywne skutki palenia. Między innymi uczniowie dowiedzieli się o składzie dymu z papierosów, o ich wpływie na zdrowie człowieka, o chorobach nowotworowych, które częściej pojawiają się u palaczy, o szkodliwych substancjach w e-papierosach oraz o smutnych statystykach wśród palaczy.
IMG 1626

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB