Konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój klasy

Utworzono: czwartek, 20, grudzień 2018

P1010614

W dniu 19 grudnia podsumowano i  rozstrzygnięto  konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój klasy na etapie edukacji wczesnoszkolnej klas 1-3. Organizatorem konkursu był Mały Samorząd Szkolny.
           Komisja w składzie: pani Dorota Zapalska, pani Iwona Kulik, uczennice klasy VI b Oliwia Hołdaś i Martyna Kaczmara dokonała oceny  wystroju klas i przyznała następujące miejsca:

I miejsce klasa- II b

II miejsce klasa - III

III miejsce klasa-  I b

Dziękujemy za zaangażowanie,  pomysły  i wkład pracy  wszystkim  uczniom,  rodzicom   i wychowawcom klas.