Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„Spotkanie z Miłością” Jasełka bożonarodzeniowe w naszej szkole

Drukuj
Utworzono: środa, 26, grudzień 2018
 
DSCN5991 - Kopia
 
          21 grudnia br. w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez młodzież pod kierunkiem ks. Pawła Kostrubca. O stronę muzyczną widowiska zatroszczył się jak zwykle pan Karol Chilewicz. W tym roku jasełka odbywały się pod hasłem „Spotkanie z Miłością"  i ukazywały różne postawy współczesnego świata wobec Świąt Bożego Narodzenia i przychodzącego na świat Jezusa. Tak zaprezentowane jasełka wzbudziły szczery zachwyt publiczności oraz pobudziły do refleksji nad życiem oraz obecnymi w nim wartościami.  
 
 
 
 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB