Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Wyjazd mikołajkowy do Zamościa

Drukuj
Utworzono: środa, 26, grudzień 2018

 

 

 

     W dniu 12 grudnia br. uczniowie klasy VI a, VI b oraz VII a wybrali się do Zamościa. Był to wyjazd mikołajkowy, w ramach którego obejrzeli w zamojskim kinie film pt. „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Film jest interpretacją „Dziadka do orzechów” – zarówno baletu Czajkowskiego, jak i opowiadania E.T.A. Hoffmanna. Bohaterką filmu „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” jest Clara, dziewczyna poszukująca jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełko z darem od zmarłej matki. W czasie poszukiwań trafia do tajemniczej, magicznej krainy. Tam spotyka żołnierza - Phillipa. Razem stają do walki ze złą Matką Ginger, władczynią Czwartego Królestwa, aby zdobyć klucz
i zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.

     Kolejnym punktem programu była wizyta na lodowisku. Tam nasi uczniowie starali się złapać równowagę na lodzie. Jednym wychodziło to świetnie, innym średnio, a jeszcze inni stawiali pierwsze kroki. Tak czy inaczej zabawa była wyśmienita, dając im chwilę relaksu od codziennej nauki.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB