Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„Srebrna Gwiazdka” dla „Pozytywnie Zakręconych”

Drukuj
Utworzono: czwartek, 10, styczeń 2019
 
 
 
        Zespół wokalno – instrumentalny „Pozytywnie Zakręceni", w składzie: Oliwia Adamczuk, Paulina Czerwińska, Gabriela Koszel, Mikołaj Bednaruk vel Bednarczuk, Marcin Wójcicki działający pod opieką pana Karola Chilewicza zdobył „Srebrną Gwiazdkę" na XIX Spotkaniach z Kolędą   i Pastorałką, których organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego   w Zamościu. Honorowy Patronat nad imprezą objął J. E. Ks. Bp dr Marian Rojek, Biskup Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB