Mamy laureata Konkursu Matematycznego

Utworzono: czwartek, 07, luty 2019

Dyplom-Konkurs Matematryczny

Uczeń klasy IIIA gimnazjum Patryk Hołubowicz został laureatem Konkursu Matematycznego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu, Polskie Towarzystwo Matematyczne Oddział Lubelski oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamojskiego w Zamościu. Gratulujemy Patrykowi uzdolnień matematycznych i życzymy dalszych sukcesów. Do konkursu przygotowywała ucznia p. Marzena Salińska  - nauczyciel matematyki.