Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Mamy laureata Konkursu Matematycznego

Drukuj
Utworzono: czwartek, 07, luty 2019

 

Dyplom-Konkurs Matematryczny

 

     Uczeń klasy IIIA gimnazjum Patryk Hołubowicz został laureatem Konkursu Matematycznego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu, Polskie Towarzystwo Matematyczne Oddział Lubelski oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamojskiego w Zamościu. Gratulujemy Patrykowi uzdolnień matematycznych i życzymy dalszych sukcesów. Do konkursu przygotowywała ucznia p. Marzena Salińska  - nauczyciel matematyki.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB