Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

W kinie i na łyżwach

Drukuj
Utworzono: niedziela, 10, luty 2019

 

 

      W dniu 6 lutego uczniowie klas VI b i VII b obejrzeli w CKF w Zamościu film ,,O psie, który powrócił do domu". Była to ciekawa lekcja ukazująca mądrość i przywiązanie psa do człowieka, a także ucząca szacunku do zwierząt. Podczas wyjazdu uczniowie mieli możliwość pokazania swoich umiejętności sportowych jeżdżąc na łyżwach. Ruch na świeżym powietrzu to podstawowy cel lekcji wychowania fizycznego. Wyjazd zorganizowały wychowawczynie klas VI b p. Marzena Salińska i VII b p. Renata Pieczykolan. 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB