Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„Zawód – żołnierz" – wykład płk. dr. Dariusza Dachowicza

Drukuj
Utworzono: środa, 13, marzec 2019

 

20190311 113447

 

    11 marca 2019 roku uczniowie VII klasy szkoły podstawowej i II klasy liceum ogólnokształcącego mieli przyjemność uczestniczyć w wykładzie, który wygłosił płk dr Dariusz Dachowicz z Dowództwa Wojsk Specjalnych. Organizatorem spotkania była Katedra Nauk o Bezpieczeństwie Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

    Podczas prelekcji  uczniowie mogli się dowiedzieć o  drodze zawodowej związanej ze służbą w jednostkach specjalnych Wojska Polskiego, misjach zagranicznych oraz dyplomacji wojskowej. Po zakończonym wykładzie uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań, a następnie jako jedyna grupa mogliśmy zrobić wspólne zdjęcia z panem pułkownikiem.

Wyjazd do Chełma i udział w wykładzie pomógł zorganizować mjr rez. dr Marek Gąska. Serdecznie dziękujemy!

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB