Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Spotkanie z gen. bryg. Tomaszem Bąkiem

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 18, marzec 2019
 
 
 
       18 marca br. w naszej szkole odbyło się spotkanie z gen. bryg. rez. dr. inż. Tomaszem Bąkiem. Obecni na spotkaniu uczniowie, rodzice oraz mieszkańcy gminy Grabowiec z wójtem gminy panem Bartoszem Popkiem mieli możliwość wysłuchania wykładu pod tytułem „Rola i zadania Sił Zbrojnych RP w zapewnieniu bezpieczeństwa". Wydarzenie połączone było z promocją klasy mundurowej, która będzie utworzona w naszym liceum w nowym roku szkolnym. Spotkanie odbyło się dzięki życzliwości mjr. rez. dr. Marka Gąski. 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB