Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Dzień Ziemi 2019

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 06, maj 2019

 

 

       26 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali gazetkę na korytarzu szkolnym, plakaty i hasła propagujące ochronę środowiska oraz życie zgodnie z naturą. Wykonane elementy wykorzystane zostały podczas happeningu ulicami Grabowca. Punktem kulminacyjnym imprezy był skwerek w centrum naszej miejscowości, gdzie pisaliśmy „Listy dla Ziemi", biorąc już po raz trzeci udziałw  ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej ARKA.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z imprezy w szkolnej galerii zdjęć

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB