I miejsce w VI Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym

Utworzono: środa, 08, maj 2019

Julia Kulik, uczennica klasy 1a szkoły podstawowej zdobyła I miejsce w VI Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym „My Picture Dictionary" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach. Julia wykonała piękny słownik przedstawiający ptaki wraz z opisami w języku angielskim i polskim.

Do konkursu zgłoszono 139 prac z 24 palcówek oświatowych, a patronat nad nim objął Wójt Gminy Uchanie oraz „Kronika Tygodnia".