Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Podsumowanie II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Bohaterowie są wśród nas"

Drukuj
Utworzono: piątek, 14, czerwiec 2019
 
DSCN6199
 
     Oliwia Barbara Adamczuk, uczennica klasy III B gimnazjum, otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla młodzieży szkolnej ,,Bohaterowie są wśród nas" za nowatorskie ujęcie trudnych tematów, zaangażowanie i przypomnienie potomnym jak ważny jest pojedynczy człowiek na tle historii. 
        Z 269 prac nadesłanych na konkurs, praca naszej uczennicy znalazła się w gronie tych najlepszych. Nagrodą w konkursie będzie publikacja pracy na stronie internetowej miesięcznika „Wierni Polsce" oraz półroczna prenumerata miesięcznika ,, Polsce Wierni ". 

         Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Senator Anny Marii Anders, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministra Jana Józefa Kasprzyka – Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz gen. bryg. Stanisława Woźniaka – Prezesa Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ.  

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB