IV Piknik Rodzinny

Utworzono: piątek, 14, czerwiec 2019

W dniu 7 czerwca br. po raz czwarty odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny, który był okazją do zabawy i integracji wszystkich dzieci z ich rodzinami oraz nauczycielami. Każda klasa mogła zaprezentować się na scenie. Wśród popisów znalazły się występy taneczne, wokalne oraz koncert zespołu muzycznego „Pozytywnie Zakręceni". Na scenie gościliśmy również zespoły taneczne z GOK, których instruktorką jest pani Dorota Bodys. Uczniowie mieli możliwość popisania się swoimi zdolnościami i wiedzą podczas konkursów takich jak „1 z 10" oraz „Jaka to melodia". Ważnym elementem pikniku była (już czwarty raz w historii szkoły) gala wręczania „Talentów". Nominowani uczniowie otrzymali statuetki „SUPER TALENT". Poza występami organizatorzy przygotowali wiele ciekawych konkursów oraz rozgrywki sportowe. Ciekawostką dla dzieci były również: wóz strażacki oraz policyjny, które mogły podziwiać od środka, atrakcją również okazał się pies policyjny. Wszystkie dzieci mogły bezpłatnie skorzystać z takich atrakcji, jak: zjeżdżalnie dmuchane, byk rodeo, malowanie twarzy.

Wszystkim zaangażowanym w organizację Pikniku Rodzinnego 2019 bardzo dziękujemy.  Szczególne podziękowania kierujemy do Sponsorów.  A byli wśród nich:Delikatesy Centrum z Grabowca, Firma „DOMART", Multi Finance – Paulina Popek, Księgarnia – Soroka Elżbieta, „Krystozam" - Pawilon Handlowy, Hurtownia Artykułów Papierniczych „AZET",„Lodziarnia", Resto & Pizza Valentino, Kwiaciarnia – pani Krauze. Dziękujemy równieżPolicji z Zamościa i Strażakom z Grabowca Góry.