Oliwia i Karolina laureatkami konkursów literackich

Utworzono: środa, 26, czerwiec 2019

obraz2

Uczennice klasy III B naszego gimnazjum Oliwia Adamczuk i Karolina Chudzik zostały laureatkami międzyszkolnych konkursów literackich organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 im. H. Sienkiewicza w Zamościu. Uroczyste podsumowanie konkursów odbyło się 18.czerwca 2019 r.

Oliwia zajęła II miejsce konkursie literackim „XVII SPOTKANIE Z BIBLIĄ", natomiast Karolina - II miejsce w konkursie „XVII SPOTKANIE Z MITOLOGIĄ". Uczennice do konkursu przygotowała nauczycielka języka polskiego, pani Krystyna Zienkiewicz.
                      Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!