Konkurs „Żywy Czerwony Krzyż”

Utworzono: poniedziałek, 01, lipiec 2019

Zespół Szkół w Grabowcu  KONKURS  PCK Copy

W ramach obchodów 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża organizatorzy przeprowadzili konkurs na największy „Żywy Krzyż PCK".  Uczniowie naszego zespołu z chęcią wzięli udział w konkursie. Dzięki temu zdobyli II miejsce wygrywając bezprzewodowy głośnik bluetooth. Dziękujemy bardzo panu Kamilowi Pietnowskiemu, który wykonał powyższe zdjęcie.

Za organizację konkursu odpowiedzialne były panie: Urszula Kwiatkowska oraz Zofia Greniuk.