Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Utworzono: poniedziałek, 02, wrzesień 2019

2 września społeczność naszej szkoły rozpoczęła rok szkolny 2019/2020. Na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego złożyła się Msza św. sprawowana w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz część oficjalna podczas której zabrała głos pani dyrektor Elżbieta Widyma. Uczniowie i rodzice uzyskali najważniejsze informacje dotyczące nauki w nowym roku szkolnym. Nie zabrakło też okolicznościowej części artystycznej przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Po akademii odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami.