Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Spotkanie z policjantem klas I-III

Drukuj
Utworzono: czwartek, 19, wrzesień 2019
P1010833
 
 
     W dniu 18 września br. w klasach I-III szkoły podstawowej miało miejsce spotkanie z policjantami. Jak co roku na początku nowego roku szkolnego  przypominamy uczniom o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nasi mundurowi Goście przeprowadzili pogadankę na tematy dotyczące zasad zachowania się uczniów w autobusie szkolnym i podczas oczekiwania na autobus, przechodzenia przez jezdnię, poruszania się po poboczu jezdni, noszenia elementów odblaskowych,  nie wsiadania do nieznajomych samochodów, korzystania z Internetu, zachowania się w kontakcie z psem. Uczniowie mieli też możliwość zadawania pytań. Piosenką pt „Halo, Panie policjancie" zakończyliśmy spotkanie.

P1010838
 
 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB