Spotkanie z policjantem klas I-III

Utworzono: czwartek, 19, wrzesień 2019
P1010833

W dniu 18 września br. w klasach I-III szkoły podstawowej miało miejsce spotkanie z policjantami. Jak co roku na początku nowego roku szkolnego  przypominamy uczniom o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nasi mundurowi Goście przeprowadzili pogadankę na tematy dotyczące zasad zachowania się uczniów w autobusie szkolnym i podczas oczekiwania na autobus, przechodzenia przez jezdnię, poruszania się po poboczu jezdni, noszenia elementów odblaskowych,  nie wsiadania do nieznajomych samochodów, korzystania z Internetu, zachowania się w kontakcie z psem. Uczniowie mieli też możliwość zadawania pytań. Piosenką pt „Halo, Panie policjancie" zakończyliśmy spotkanie.

P1010838