Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Drukuj
Utworzono: wtorek, 01, październik 2019

 

 

      W dniu 27 września  br. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Zamościu. Sztafeta żeńska w składzie: Góra Anna, Chudoba Julia, Walikowska Weronika, Gąska Martyna, Flis Klaudia, Kamińska Kinga zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Natomiast sztafeta męska w składzie: Panas Paweł, Kołodziej Łukasz, Kaczmara Erwin, Sieczkarz Kacper, Sowiński Mateusz, Nowaczewski Mateusz wywalczyła II miejsce. Gratulujemy sukcesów.

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB