Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Porządkowali mogiłę żołnierską

Drukuj
Utworzono: czwartek, 31, październik 2019

 

 

       Uczniowie klas VI - VIII Szkoły Podstawowej w Grabowcu uporządkowali zaniedbaną mogiłę żołnierską na cmentarzu w Świdnikach z okresu II wojny światowej. Po zakończeniu prac porządkowych zapalili znicze oddając w ten sposób hołd poległym żołnierzom

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB