Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Bal Jesieni

Drukuj
Utworzono: środa, 06, listopad 2019
 
 
      Jesień jest barwną, cudowną i tajemniczą porą roku. Jesienne barwy towarzyszyły przedszkolakom z Przedszkola Samorządowego Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu podczas „Balu Jesieni", który odbył się 30 października br. Wszystkie dzieci bardzo chętnie i radośnie uczestniczyły w jesiennym balu. Odwiedziła ich osobiście Pani Jesień ciekawie opowiadając o sobie. Wśród bawiących się dzieci było wiele postaci w przebraniu Pani Jesieni, były też zwierzęta leśne, które jeszcze nie zapadły w sen zimowy, grzybki, listki i wiele innych. W tym dniu sale przedszkolne zamieniły się w jesienne gaiki. Podczas jesiennej zabawy nie zabrakło takich atrakcji jak: śpiewanie piosenek, recytacja wierszy, tańce przy muzyce, konkursy plastyczne. Na uroczystym balu bawiła się także pani wicedyrektor Barbara Fik. Po roześmianych buziach przedszkolaków było widać, że bał był udany. Wszyscy uczestnicy zadowoleni, uśmiechnięci udali się na poczęstunek do swoich sal.


Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia w szkolnej galerii zdjęć
 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB