Zawód z pasją

Utworzono: czwartek, 07, listopad 2019

29 października 2019 r., spotkaniem z dziennikarką panią Joanną Nowicką rozpoczęliśmy cykl spotkań pod hasłem „Zawód z pasją". Pani Joanna jest absolwentką naszej szkoły oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła już podczas studiów współpracując z „Kurierem Lubelskim". Obecnie pracuje jako redaktor w „Tygodniku Zamojskim". Jest ona przykładem dla młodzieży, że warto mieć marzenia a dzięki wytrwałej pracy można je w pełni realizować. Podczas spotkania opowiedziała o swoich pasjach i drodze do kariery dziennikarskiej. Młodzież z uwagą wsłuchiwała się  we wszystko, co miała do przekazania ich starsza koleżanka. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.