Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Zawód z pasją

Drukuj
Utworzono: czwartek, 07, listopad 2019
 
 
 
        29 października 2019 r., spotkaniem z dziennikarką panią Joanną Nowicką rozpoczęliśmy cykl spotkań pod hasłem „Zawód z pasją". Pani Joanna jest absolwentką naszej szkoły oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła już podczas studiów współpracując z „Kurierem Lubelskim". Obecnie pracuje jako redaktor w „Tygodniku Zamojskim". Jest ona przykładem dla młodzieży, że warto mieć marzenia a dzięki wytrwałej pracy można je w pełni realizować. Podczas spotkania opowiedziała o swoich pasjach i drodze do kariery dziennikarskiej. Młodzież z uwagą wsłuchiwała się  we wszystko, co miała do przekazania ich starsza koleżanka. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB