Utworzono: czwartek, 28, listopad 2019

Z okazji Dnia Pluszowego Misia klasy pierwsze szkoły podstawowej wzięły udział w zajęciach łączących elementy języka angielskiego z programowaniem Ozobotów. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności w dziedzinie kodowania zdobyte jeszcze w zerówce i przygotowali karty pracy przedstawiające misie oraz inne zabawki, o których aktualnie uczą się na języku angielskim. Zajęcia przygotowała pani Joanna Szatraj.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z zajęć w szkolnej galerii zdjęć