Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

Drukuj
Utworzono: czwartek, 28, listopad 2019

 

 

    Z okazji Dnia Pluszowego Misia klasy pierwsze szkoły podstawowej wzięły udział w zajęciach łączących elementy języka angielskiego z programowaniem Ozobotów. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności w dziedzinie kodowania zdobyte jeszcze w zerówce i przygotowali karty pracy przedstawiające misie oraz inne zabawki, o których aktualnie uczą się na języku angielskim. Zajęcia przygotowała pani Joanna Szatraj.


Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z zajęć w szkolnej galerii zdjęć

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB