Laureatka programu Stypendialnego „Lider wiedzy i ochrony środowiska”

Utworzono: niedziela, 08, grudzień 2019

DyplomWFOŚiGW

4 grudnia br. w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu miała miejsce wojewódzka gala wręczenia stypendiów przyznanych uczniom szkół ponadpodstawowych w ramach Programu Stypendialnego WFOŚiGW w Lublinie „Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska”. Uczennica kl. III LO Małgorzata Matwiejczuk spełniła wymogi formalno – merytoryczne i znalazła się w gronie 35 uczniów szkół średnich województwa lubelskiego.
        Z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk oraz Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie Pana Grzegorz Grzywaczewskiego, a także Posła na Sejm RP IX kadencji, członka Sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży - Pana Tomasza Zielińskiegoodebrała specjalny certyfikat i dyplom potwierdzający otrzymanie jednorazowego stypendium w wysokości 3500 zł. Opiekunem merytorycznym, pod kierunkiem którego Małgosia pracowała jest Pani Anna Mandziuk – nauczycielka biologii w liceum ogólnokształcącym.

Serdeczne gratulacje dla stypendystki i nauczycielki!