Konkurs na najładniej udekorowaną klasę

Utworzono: niedziela, 02, luty 2020

Pod koniec grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs na najładniej udekorowaną klasę z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie bardzo zaangażowali  się w ozdabianie swoich sal. Powstały piękne ozdoby, stroiki, choinki, łańcuchy, dzięki czemu w szkole pojawił się świąteczny nastrój. Celem konkursu było rozwijanie aktywności artystycznej oraz wyobraźni uczniów, propagowanie twórczych inicjatyw oraz umiejętności pracy w grupie. Zwycięzcą konkursu została klasa 5a. Nagrodą będzie klasowy wyjazd na lodowisko.