Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Nauczanie zdalne

Drukuj
Utworzono: piątek, 13, marzec 2020

 

fot

 

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno – wychowawczych informujemy, że w tym czasie nasi uczniowie otrzymają wsparcie od swoich nauczycieli, którzy drogą elektroniczną przez:

  • dziennik elektroniczny,
  • mailing do rodziców i uczniów,
  • bezpośredni kontakt elektroniczny (SMS, MMS, Facebook)

przekazują materiały edukacyjne do samodzielnej pracy w domu, która pozwoli utrwalić poznaną wiedzę, rozbudzi zainteresowania oraz efektywnie wpłynie na wykorzystanie czasu spędzanego w domu. Uczniom klasy III LO i VIII szkoły podstawowej pozwoli przygotowywać się do egzaminów zewnętrznych.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB