Szkolny konkurs „Mistrz Matematyki 2020"

Utworzono: środa, 20, maj 2020

blog20-865x660

W dniach od 12 do 15 maja 2020 r. został zorganizowany szkolny konkurs „Mistrz Matematyki 2020". W tym roku wyjątkowo w maju i w innej niż dotąd formie. Test przeprowadzono na platformie Teams za pomocą formularzy Forms.  Uczniowie rozwiązywali zadania zamknięte i otwarte w czasie określonym przez komisję konkursową. W konkursie wzięło udział 104 uczniów klas IV-VII  szkoły podstawowej.
       Komisja w składzie: Iwona Karczmarz – przewodnicząca, Salińska  – nauczyciel matematyki – członek, Dorota Zapalska – nauczyciel matematyki – członek oceniła prace i przyznała tytuł „Mistrza Matematyki 2020" następującym osobom:

Klasa IV – Karolina Jakubowska;

Klasa V – Oliwia Prokop i Zofia Widyma;

Klasa VI – Martyna Winiarska;

Klasa VII – Maria Rachańska.

Nagrody zostaną wręczone w czerwcu.