Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Porządkowanie grobów żołnierskich

Drukuj
Utworzono: środa, 20, maj 2020

 

 

        Młodzież naszej szkoły pamięta o bohaterach. W dniach 8, 11 i 18.05.2020 r. uczniowie kl. I LO profilu wojskowego i kl. 7 i 8 szkoły podstawowej, porządkowali groby żołnierskie na Cmentarzu Parafialnym w Grabowcu. Mimo pandemii, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, uczniowie wynosili wypalone znicze, grabili liście i sprzątali gałęzie. W porządkowaniu mogił uczestniczył również absolwent naszego zespołu. Opiekunami uczniów byli p. Iwona Karczmarz – wychowawczyni kl. I LO w oraz p. Krzysztof Karczmarz – wychowawca kl. 8a.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB