Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono: poniedziałek, 29, czerwiec 2020

DSC00724 Copy

26 czerwca zakończyliśmy bieżący rok szkolny. W tym roku w związku z COVID-19 uroczystości odbywały się w reżimie sanitarnym. Uczniowie spotykali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych i hali sportowej o różnych godzinach, w różnych grupach wiekowych. Jak zazwyczaj wszystkim towarzyszyły emocje. Były gratulacje, podziękowania, kwiaty i życzenia zdrowych, radosnych wakacji oraz wrześniowego powrotu do ławek szkolnych po wyjątkowo długiej przerwie. Pożegnaliśmy także uczniów klas ósmych szkoły podstawowej, którzy od nowego roku podejmą naukę w szkołach ponadpodstawowych. Życzmy im powodzenia na kolejnym etapie edukacji, a wszystkim uczniom niezapomnianych wakacji!