Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Próbny egzamin ósmoklasisty

Drukuj
Utworzono: wtorek, 24, listopad 2020
 
    Egzamin
 
      Uczniowie klas ósmych w dniach 18, 19 i 20 listopada br. pisali próbny egzamin z języka polskiego, matematyki i języka w oparciu o arkusze diagnostyczne wydawnictwa Nowej Ery. Arkusze z zadaniami sprawdzały umiejętności wynikające z podstawy programowej i zawierały różne typy zadań, takie jak na egzaminie właściwym.
    Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, egzamin odbywał się w formie zdalnej. Za przeprowadzenie egzaminu odpowiedzialne były: p. Beata Jaworska, p. Marzena Salińska, p. Aleksandra Chilewicz i p. Agata Łaszyńska Sioma.
 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB