Próbny egzamin ósmoklasisty

Utworzono: wtorek, 24, listopad 2020

Egzamin

Uczniowie klas ósmych w dniach 18, 19 i 20 listopada br. pisali próbny egzamin z języka polskiego, matematyki i języka w oparciu o arkusze diagnostyczne wydawnictwa Nowej Ery. Arkusze z zadaniami sprawdzały umiejętności wynikające z podstawy programowej i zawierały różne typy zadań, takie jak na egzaminie właściwym.
    Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, egzamin odbywał się w formie zdalnej. Za przeprowadzenie egzaminu odpowiedzialne były: p. Beata Jaworska, p. Marzena Salińska, p. Aleksandra Chilewicz i p. Agata Łaszyńska Sioma.