Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

Drukuj
Utworzono: wtorek, 24, listopad 2020
       
ŚDRPT
 
       Trzeci czwartek listopada został ustanowiony jako „Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu". Akcja ta zapoczątkowana została w USA w latach 70 –tych XX wieku i z czasem została rozpowszechniona na całym świecie. Inicjatywy tego typu mają na celu zwrócić uwagę na szkodliwość  nałogu, jego zgubnego wpływu na zdrowie człowieka. Mimo, że skutków palenia nie odczuwa się od razu, jednak jest to  zauważalne  nawet po kilkunastu, kilkudziesięciu latach palenia – stąd stwierdzenie „cichy zabójca".
       Uczniowie klasy II LO (grupa przyrodnicza) przygotowali prezentacje, w których przedstawiają smutne dane statystyczne na temat palenia oraz szkodliwy wpływ tego nałogu na zdrowie człowieka.
 
 
 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB