Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Dzień Kredki w oddziale 0a

Drukuj
Utworzono: wtorek, 24, listopad 2020
 
 
      23 listopada br. w oddziale przedszkolnym 0a obchodziliśmy Dzień Kredki. To właśnie dzięki kredkom dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność, wyrażać uczucia  i przeżycia. W tym dniu bawiliśmy się kredkami, utrwalaliśmy kolory, uczyliśmy się klasyfikowania. Dzieciom szczególnie podobały się zawody w temperowaniu kredek. Zabawy ruchowe także dotyczyły kredek.

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB