Mamy stypendystki Prezesa Rady Ministrów

Utworzono: niedziela, 29, listopad 2020

„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać".
Ignacy Paderewski

Mamy stypendystki Prezesa Rady Ministrów

stypendium

Oliwia Adamczuk i Beata Buczak  - uczennice kl. II Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu zostały wyróżnione za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020. Uczennice otrzymały Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wysokość kwoty stypendium to  3000 zł dla każdej uczennicy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
StypendiumB.Buczak StypendiumO.Adamczuk